Tarihçe


1987 yılında Propanel Ltd. Şti. olarak sektöre giren firmamız sırasıyla 1990 yılında Paneltes Ltd. Şti., 2007 yılında Mekkon Otomasyon Ltd. Şti. ve çeşitli ortaklıklarla çalışmalarına devam etmiştir.


Biriktirdiğimiz deneyim ve tecrübeler ile 2020 Mart ayında kabuk değiştirerek Exopanel Elektrik ve Otomasyon Ltd. Şti. adı altında 2. Nesil bir şirket olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Isıtma, soğutma ve havalandırma sektörlerinin dinamiklerini yakından takip ederek inovatif atılımların ışığında tüm Türkiye ve Dünya çapında mühendislik çözümleri sunmaktayız. Eğitime ve yenilikçiliğe önem veren firmamız, en iyi hizmeti sağlayabilmek için kendini daima geliştirmektedir.


  • 32 seneyi aşan tecrübe
  • Sektörde uzman mühendislik kadrosu
  • Profesyonel teknik personel
  • Doğru ürünler ile çözüm odaklı çalışma
  • Servis taleplerinin anlık olarak sonlandırılması
  • Garanti içi hizmetlerde sınırsız destek
  • İnovatif düşünce

SAYILARLA

EXOPANEL

1987 yılından bu zamana kadar olan tecrübemiz ile sürekli olarak kendini geliştiren firmamız, kaliteli ve zamanında iş üretmeyi misyon edinmiştir. Motivasyonumuz, Türkiye'nin sürekli gelişen ve büyüyen firmaları arasında bulunmamızı sağlamaktadır. Aşağıda bulunan sayılar sektörde edindiğimiz deneyimlerimizi yansıtmaktadır.


2469

VERİLEN TEKLİF SAYISI

572

TAMAMLANAN PROJELER

6865

ÜRETİLEN PANO SAYISI

17

DEVAM EDEN PROJELER

Kalite Politikamız


Misyonumuz: Kalitemizden ödün vermeden, optimum maliyetler ile otomasyon projelerini tasarlamak. İşlerin İSG yönetmelikleri ve şartnameler doğrultusunda tamamlanmasını sağlamak. Çalışan personel, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz tarafından ticari güveni kazanmak.

Vizyonumuz: Global ölçüde, enerji verimliliği açısıdan çalışmalar yaparak, yüklenicisi olduğumuz projelerde bu senaryoların hayata geçirilmesini sağlamak. AR-GE & ÜR-GE çalışmalarına her zaman önem göstererek, inovasyonel çalışmalar yapmak. Gelecekte sürdürülebilir dünya hedefi ile minimum enerji harcayan yeşil projeler inşa etmek.